Středa, 18 března, 2026
9.9 C
Litoměřice

Šermíř Michal Čupr přijede za Litoměřičáky s olympijskou medailí

Litoměřice Chcete se podělit o dojmy z neskutečného úspěchu se sportovcem, který vybojoval s týmem na právě skončené letní olympiádě v Paříži bronzovou medaili? Chcete na vlastní oči vidět, jak olympijská medaile vypadá?

Tak přijďte ve středu 21. srpna v 17 hodin do Litoměřic na Tržnici Felixe Holzmanna, kde se uskuteční beseda se sportovcem, který vyrostl v litoměřickém šermířském oddílu, jehož je dnes místopředsedou.

„Velmi nás těší, že Michal i přes své momentální vytížení pozvání města přijal. Jako součást šermířského týmu dosáhl obrovského úspěchu, na který je hrdá celá Česká republika, ale i město Litoměřice, v němž v šermířském oddílu pod hlavičkou Slavoje Litoměřice již mnoho let působí,“ říká starosta města Radek Löwy.

Veřejnost dostane příležitost zeptat se Michala Čupra na atmosféru, která panovala na olympiádě, v české olympijské vesničce i na jeho pocity, dojmy a zapálení, se kterým s kolegy bojoval. „Na vlastní oči uvidíme nejen Michalovu bronzovou medaili, ale i ukázku šermování v podání členů litoměřického klubu, jehož je pan Čupr místopředsedou,“ uvedla Eva Břeňová, vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu, která setkání s olympionikem bude v krásném zákoutí rekonstruované Tržnice F. Holzmanna moderovat.

Speciálním hostem besedy bude Litoměřičanka, plavkyně Alex Borská, která již za několik dní odjíždí do Paříže reprezentovat Českou republiku na paralympiádě. Nejen jí budeme držet palce.

V případě nepříznivého počasí se akce přesune do sálu hradu.

Text: Eva Břeňová
Foto:
Barbora Reichová

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

00:03:11

SLATINA: Oslava MDŽ ve Slatině nabídla hudbu, tanec i bublinovou show

VIDEO: Ani v obci Slatina letos nezapomněli na svátek...
00:02:58

LITOMĚŘICE: Na Mezinárodním pivním festivalu uspěly i pivovary z Litoměřic

VIDEO: 169 pivovarů, z toho dvanáct zahraničních, a více...

Policisté na Terezínsku kontrolovali chaty u Ohře. Zapojil se i nový psí parťák – štěně Vegass (Fotogalerie)

LITOMĚŘICKO/TEREZÍN – S příchodem jarních měsíců se majitelé rekreačních...

Kam o víkendu na Litoměřicku

Litoměřicko – Víkend je tu a spolu s ním zase...
00:03:25

LIBOCHOVICE: Ples města letos s kapelou Roura a brazilskými rytmy

VIDEO: Kulturní středisko U Tří lip v Libochovicích má...

Další zprávy

Drama u Dolních Zálezel: Po nehodě začala hořet dvě auta, na místě jsou tři zranění

ÚSTECKO / LITOMĚŘICKO – Středeční odpoledne přineslo dramatickou dopravní...

Sbohem, Tramíne! Lovosice chystají na novou sezónu modernější přívoz, o jeho jménu rozhodnou lidé

LOVOSICE – Tradiční silueta přívozu Tramín, která roky neodmyslitelně...
00:01:46

LOVOSICE: Město se opět prezentovalo na veletrhu Holiday World

VIDEO: Město Lovosice se prezentovalo na největším veletrhu cestovního...

UKAŽTE NÁM JARO: Soutěžte s námi o vstupenky na Tržnici zahrady Čech!

Litoměřicko24 ve spolupráci s Městskými kulturními zařízeními v Litoměřicích...

Mladé fotbalové naděje reprezentují okres: Výběry OFS Litoměřice míří na turnaj do Děčína

LITOMĚŘICKO – Meziokresní soutěž (MOS) pokračuje dalším kolem a...

Oblíbené kategorie