Do Stračenského lesa u Štětí se vypravili školáci na poznávací akci nazvanou „Do lesa s lesníkem“. Jedná se o již tradiční podnik pořádaný Nadací dřevo pro život ve spolupráci s městem Štětí a společností Mondi, který ovšem musel být letos kvůli pandemii přesunut z jarních oslav Dne Země do programu podzimní kampaně Evropský týden mobility.
STRAČÍ: Školáci se s lesníky učili poznávat les
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




