VIDEO: Základní škola Tomáše G. Masaryka se v pondělí 27. června slavnostně rozloučila s deváťáky, Ceremoniál, při kterém jedno oko nezůstalo suché, se konal na školním hřišti a zahradě. Hned na začátku deváťáci poděkovali učitelům a předvedli krátké taneční vystoupení.
ŠTĚTÍ: ZŠ T. G. Masaryka se s deváťáky rozloučila na Zahradní slavnosti
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




