31.srpna se z koupaliště ve Štětí ozýval dětský jásot smích a dětské písničky. Konalo se tady rozloučení s prázdninami, které pořádalo město Štětí ve spolupráci s domem dětí.
ŠTĚTÍ: Na štětském koupališti proběhlo loučení s prázdninami
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




