Středa, 4 února, 2026
-1 C
Litoměřice

Gastrocentrum Pohoda tentokrát zve třeba na kuřecí steak a na špagety

Litoměřice – Litoměřické Gastrocentrum Pohoda vaří pochopitelně i v únoru a dává tak možnost všem, kteří přes týden  domácí obědy nestíhají, najíst se dobře a za rozumnou cenu. Každý všední den Vám tady nabídnou pět jídel a jednu polévku. Oběd stojí 72,- Kč.

V pondělí 7. února přijďte na kuřecí směs s olivami a rýží. Na pultě bude i maďarský guláš s těstovinami  a smažený květák s bramborem a tatarkou. Vločkové lívance s džemem a šlehačkou určitě také najdou své příznivce. A kuřecí salát na broskvích je klasika, která se stále drží mezi evergreeny.  Pondělní polévka je hovězí zeleninová s drobením.

V úterý 8. února přijďte na pečenou krůtu se zelím a bramborovým knedlíkem. Na výběr je také holandský řízek s bramborovou kaší nebo bretaňské fazole s chlebem. Zkusit můžete i bratislavské plecko s knedlíkem. Kdo si hlídá linii, potěší ho určitě bulgur salát s kuřecím masem. Polévka je frankfurtská.

Ve středu 9. února bude kuřecí steak se šťouchanými brambory s pórkem. Potěší i vepřová pečeně na paprice s rýží a pro fajnšmekry jsou připravené špekové knedlíky s cibulkou a dušeným zelím. Zavděk můžete také vzít zeleninovým lečem s uzeninou a bramborem. Z lehčích jídel si ve středu můžete vybrat těstovinový salát s kuřecím masem. Středeční polévka je hovězí zeleninová s masovými noky.

Ve čtvrtek 10. února pro Vás Gastrocentrum Pohoda uvaří špagety s kuřecím masem, špenátové palačinky s houbovou fáší a frankfurtskou pečeni s rýží. Malou vzpomínku na Vánoce představuje vinná klobása s bramborovou kaší. Kuřecí salát s hruškou udělá radost všem, kteří si potrpí na lehká jídla. Čtvrteční polévka je hovězí zeleninová s vaječnou jíškou.

V pátek 11. února si na Pohodě dejte jihočeskou kulajdu a borůvkové knedlíky s tvarohem. Smažená kotleta s bramborovou kaší určitě také neurazí. Svíčková s knedlíkem je na Pohodě také výborná. A těstovinový salát s tuňákem si dají i ti, kteří dbají na zdravou stravu. Rizoto z vepřového masa s červenou řepou je rychlá i milá klasika, která dodnes frčí.

Gastrocentrum Pohoda v Litoměřicích provozuje tři jídelny. V ulici Žižkova 2, Na Vinici 2244 a v průchodu vedle městského úřadu na Mírovém náměstí. Obědy se vydávají od 10.30 do 14 hodin.

Více informací najdete ZDE.

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích bude mít nové vedení

Litoměřice - Výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky hospice je...
00:01:48

LITOMĚŘICE: Město vyhlásilo soutěž na řešení prostoru po odstranění sochy v Jiráskových sadech

VIDEO: Město Litoměřice vyhlásilo výtvarno-architektonickou soutěž na řešení vstupu...
00:00:00

KEBLICE: Masopustní rej v Keblicích zakončila svatba i poprava Masopusta

VIDEO: V sobotu 24. ledna ožily Keblice tradičním masopustním...

V areálu koupaliště je nově zpevněný přístup do Labe pro otužilce

Litoměřice - Od pondělí 2. února bude otužilce v...

Další zprávy

ÚSTÍ N. L.: Únor v Knihovně Ústeckého kraje přinese Maraton čtení

Knihovna Ústeckého kraje připravila na únor bohatý program pro...
00:02:13

TEREZÍN: Oběti holocaustu už potřetí připomněl Průvod světel

VIDEO: Už potřetí Mezinárodní den památky obětí holocaustu v...

LITOCAST: Zprávy z Litoměřicka a Ústecka – 2. 2. 2026

https://open.spotify.com/episode/4ff1d98SL5vvDt7he6pfxs?si=a1cJHhDxQfiobZr1Pk1aCQ Reportáže v tomto LITOCASTU: ÚSTÍ N. L.: Anketa Nejúspěšnější sportovec...

Během jarních prázdnin posiluje DÚK spoje do Krušných hor!

ÚSTECKO - Od pondělí 2. února je na zvýšený...

Florbalisté ZŠ U Stadionu postoupili na „republiku“

Litoměřice - Velkého úspěchu dosáhli žáci pátého ročníku Základní...

Litoměřický biskup Stanislav Přibyl byl dnes jmenován pražským arcibiskupem

Litoměřice -Litoměřický biskup Stanislav Přibyl byl jmenován novým pražským...

Oblíbené kategorie