VIDEO: V sobotu 30. října se v litoměřickém odsvěceném kostele Zvěstování Panny Marie uskutečnil jedinečný kulturní počin. Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, která barokní skvost spravuje jako jeden ze svých výstavních prostor, zde uvedla koncert Requiem Gabriela Faurého.
LITOMĚŘICE: Requiem v jezuitském kostele bylo věnováno obětem pandemie
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




