VIDEO: Jejich revírem je město Štětí a jejich prací je zajistit bezpečnost občanů a pořádek ve městě. K tomu je však někdy zapotřebí umět použít i střelnou zbraň. Proto se strážníci Městské policie Štětí sešli ve Vražkově, aby zde přezkoušeli svou střelbu na cíl.
ŠTĚTÍ: Strážníci Městské policie stříleli ve Vražkově
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




