VIDEO: Epidemie koronaviru ustupuje a život se pomalu navrací do normálu. Možná i proto začala v galerii v přízemí Centra kultury Lovoš v Lovosicích výstava děčínského Spolku tvůrčích optimistů. Ve svém názvu mají totiž podtitul „Z ledu ven.“
LOVOSICE: V LOVO Galerii vystavuje Spolek tvůrčích optimistů
- Máte článek, který byste u nás rádi zveřejnili? Pošlete ho na: clanky@litomericko24.cz
- Naši partneři -
Oblíbené kategorie




