Úterý, 16 prosince, 2025
0.4 C
Litoměřice

Eva Dolejšová v Roudnici představí „Radosti a strasti single ženy“

Roudnice nad Labem – Týden knihoven je v plném proudu a na Litoměřicku tomu odpovídá i jejich program. Ve středu 4. října jste zváni do Knihovny Ervína Špindlera v Roudnici nad Labem. Čekat tam na Vás budou spisovatelka a knihovnice z Litoměřic Eva Dolejšová a terapeutka Petra Tvrzová. Akce začíná v 17 hodin, VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

Eva Dolejšová představí svou knihu „Radosti a strasti single ženy,“ kterou v roce 2022 vydalo nakladatelství Cosmopolis. S Petrou Tvrzovou si budete povídat o vztazích – vážně i nevážně.

Součástí autorského čtení bude i prodej knih.

Pokud se stanete znenadání a naprosto nečekaně single, nepanikařte! Nevěšte se a nevypijte všechny zásoby vína. Byla by to škoda, protože třeba stejně jako autorka zjistíte, že přes veškerá úskalí, která vás jako single (nejen) ženu a (nejen) v padesáti čekají, dojdete k poznání, že být single zase není takový průšvih, jak jste si mysleli. Tak jako vše má dvě strany, tak i být single má zápory i klady a když oboje vezmete útokem, a hlavně s humorem, rozhodně to bude jízda! Ať je vám třicet nebo padesát, když se stanete single, neznamená to, že máte hodit flintu do žita! Naopak. Vezměte to tak, že život právě začíná!

- Naši partneři -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Naši partneři -

Nejsledovanější v týdnu

Kino Máj září v celostátním žebříčku

LITOMĚŘICE - Kino Máj patří v roce 2025 mezi...
00:03:22

LITOMĚŘICE: Den otevřených dveří na Gymnáziu J. Jungmanna

VIDEO: Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích uspořádalo 2. prosince...
00:02:41

KŘEŠICE: Křešickým peklem prošlo 117 odvážných dětí

VIDEO: V Křešicích se letos již počtvrté uskutečnilo tradiční...

Důležité: Newcastleská choroba na Litoměřicku – Litoměřice v pásmu dozoru!

LITOMĚŘICKO - Státní veterinární správa (SVS) potvrdila výskyt newcastleské...

Z Litoměřicka až pro Zlatý džbánek! Jiřina Šustrová získala krajské ocenění za lidovou kulturu

LITOMĚŘICKO – Ústecký kraj slavnostně ocenil ty, kteří mimořádným...

Další zprávy

00:02:42

Zveme Vás na slavnostní OTEVŘENÍ DIVADéLKA v Litoměřicích!

LITOMĚŘICE – Velká událost pro všechny milovníky pohádek a...

Vánoční trhy v Domově důchodců Libochovice

Centrum sociální pomoci Litoměřice Vás srdečně zve na Vánoční...
00:02:35

ŠTĚTÍ: Krampus show přilákala stovky lidí

Video z letošní Krampus show ve Štětí (bez komentáře).

Oblíbené kategorie